Василка Алексоска


  • Адреса: ул.2, нас.Козле 40
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈1048 км
Дејности:

ракотворби/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Цена со ДДВ:2.000 ден.

Слика - Пеперутка

Цена со ДДВ:3.000 ден.

Икона - Богородица

Цена со ДДВ:4.500 ден.

slika od srma

Цена со ДДВ:700 ден.

slika od srma

Цена со ДДВ:700 ден.

slika od srma


Видете ги нашите производи на
Мапа

Синоќа целосно било изгасено производството во фабриката „Еуроникел“ претходно позната како Фени Индустри во Кавадарци – дознава Радио Лидер од извори во ...
сите 7 | | | веќе видена

Советот на Народната банка, на својата редовна седница, донесе одлука за натамошно раздвојување на стапките на задолжителна резерва од валутен аспект, заради ...
сите 43 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи