Универзитет Американ Колеџ Скопје

ПаркингЈавен превозРаботиме 6 дена во неделатаДостапен интернетКлиматизираноПлаќање со кредитни картичкиДостапно за хендикепирани лица

  • Адреса: бул.3-та Македонска Бригада 60
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈1051 км

  • Телефон 2: 078 455151
  • Факс: 02 2463159
  • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 18:00
    Саб од 09:00 до 13:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Мапа

Во домовите во Скопје ќе има парно на 15 октомври, вели Виктор Андонов, советник за енергетика во Кабинетот на премиерот. Во прилог на ваквото тврдење Андонов ...
сите 338 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи