Универзал-балкан


  • Адреса: Козле 88-б-1/4
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7497 км

  • Телефон 2: 071 323232
  • Факс: 02 3078972
  • Работно време: Пон - Пет од 07:00 до 15:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1645438577_32.png?t=true&w=300&h=300


Фото и видео галерија

Комплетни инженеринг услуги, градежни работи, земјени работи, организација и градење на комплетни проекти од дизајн до клуч на рака, електрични инсталации и автоматизација, инсталации за водоснабдување и санација на постоелки мрежи, инсталации за греење, ладење и климатизација.

Нашата компанија е основана 1993 год. од тој момент целосно сме посветени на принципот на квалитетни производи и највисоко ниво на полит кон партнерите и клиентите.
Долги години Универзал Балкан работи добро во прадежниот бизнис во Северна Македонија со целосна инженерска покриеност до самиот почеток.
Нашата компанија е добро позиционирана главно се занимава со изведба на големи проекти, објкети и јавни набавки.

повеќе
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи