Уникондор

ПаркингРаботиме 6 дена во неделатаДостапен интернетКлиматизираноДостапно за хендикепирани лица

  • Адреса: бул.3-та Македонска Бригада б.б.
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7502 км
  • Локација: Раде Кончар

  • Телефон 2: 02 2403135
  • Факс: 02 2403136
  • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1656578269_33.png?t=true&w=300&h=300


Фото и видео галерија

Уникондор е компанија која располага со фурниран, оплеменет и обичен медијапан, како и голем асортиман на иверки од сите дебелини, ламинатни вратички и работни плочи.

Вршиме секаков вид на услуги:
• Кроење
• Кантирање
• Бушење

Располагаме со најсовремени CNC машини, како и вакум преса. Голем избор на PVC и АБС кант траки.
повеќе

Видете ги нашите производи на
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи