Уни партс ДС

ПаркингWi-Fi ЗонаКлиматизирано

  • Адреса: Јадранска магистрала (Качанички пат), с.Визбегово б.б.
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7491 км

  • Телефон 2: 075 280577
  • Факс: 02 2600232
  • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1548941557_52.png?t=true&w=300&h=300


Слика од локација

Фото и видео галерија

Компанијата Уни партс ДС располага со богато снабдена продавница на делови за градежни машини. Првенствено сме специјализирани за делови наменети за средни и големи градежни машини.

Нашата палета на производи ги опфаќа светски познатите компании и брендови во овој сектор, како што се: Komatsu, Caterpillar, Hitachi, Liebher, Volvo и многу други.

Поизводи:
• Долен строј
• Делови за репарација
• Делови за хидраулични пумпи
• Заби и ножеви
• Масло

Уни партс ДС има сопствен сервис, односно располагаме со стручен кадар и технички погон кој дава услуга во тековното сервисирање и одржување на градежни машини. Дел од услугите што ги нуди нашиот сервис:
• Репарација на редуктори и квачила за управување
• Репарација на пумпи
• Сервис на мотор
• Репарација на автоматски менувачи
• Сервисен преглед

Располагаме и со магацински простор од кој продавницата секојдневно се снабдува со нови количества делови. Тимот кој се грижат за снабдување на магацинот и продавницата е во секојдневен контакт со нашите партнери во странство и директно со производителите на овие делови. Реномето што го изградивме во изминативе години, ни овозможува брзо и ефикасно да дојдеме до било кој резервен дел и тоа во најкраток можен рок, по цени кои се конкуретни и поволни, како за нашиот, така и за глобалниот пазар. Изложбениот салон работи секој ден од 8 до 16 часот.

Во салонот можете да добиете информации за деловите што ви се потребни, како и за можноста тие да бидат набавени доколку во моментот ги немамe. Исто така, во нашиот сервис, кој се наоѓа во близина на салонот, можете да добиете информација и за условите под кои тие резервни делови можат да се вградат во вашите машини.
повеќе
Слика од локација
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи