ТВ 21


 • Адреса: Македонија 10
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7499 км
 • Локација: Поранешно кино Вардар


  /sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


  Мапа

  Од дивиденди и од тргување со акции „Раде Кончар Апаратна техника“ лани остварил приход од 570.000 евра што е повеќе од 70% од целиот приход на друштвото лани. ...
  сите 12 | | | веќе видена

  Време зa читање: 7 минути „Не работиме со картички“ – пишува на некои киосци. Ако нема писмено известување, тогаш усно ќе ви кажат – „не примаме картички“. ...
  сите 18 | | | веќе видена

  Логирај се на Златна Книга

  Корисничко имеЛозинка  Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи