Тура метал


 • Адреса: с.Врапчиште
 • Место: Гостивар
 • Оддалеченст: ≈7473 км


  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1669024193_24.jpg?t=true&w=300&h=300


  Тура Метал e повеќе од 35 години синоним за традиција и квалитет

  Во текот на повеќе од три децениското работење, покрај сите искушенија на падот до успехот, Тура метал остана достоен на својот квалитет и професионалност кои ги нуди, а својот потпис го стави под многу успешни дела последниве години.

  Со својот успех Тура Метал ги освојува секојдневно срцата на корисниците. Она што можете да го видите во нашата работа не е само квантитет, туку и квалитет проследен со многу волја, труд и напорна работа што води до целата состојба на зборот „Успех“.


  повеќе
  Мапа

  Логирај се на Златна Книга

  Корисничко имеЛозинка  Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи