Триумф Крстеви


  • Адреса: Маршал Тито 118
  • Место: Свети Николе
  • Оддалеченст: ≈7544 км
  • Локација: Од лева страна на индустриска зона
Дејности:

конфекции


  • Телефон 2: 078 309405
  • Работно време: Пон - Пет од 06:00 до 14:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Мапа

Поголемите хотелски капацитети на охридско-струшкото крајбрежје се затворени. Дел од вработнете во туристичкиот сектор користат годишен одмор, а останатите ...
сите 18 | | | веќе видена

АДА е првиот дигитален асистент базиран на вештачка интелигенција во јавниот сектор во регионот ќе биде промовирана во текот на следниот месец и ќе ги нуди ...
сите 171 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи