Триглав Осигурување-Централа

ПаркингWi-Fi ЗонаПлаќање со кредитни картички

  • Адреса: бул.8-ми Септември (Октомвриска револуција) 16
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7497 км
  • Локација: Комплекс Хипериум

  • Факс: 080 002222
  • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1429276399_6.png?t=true&w=300&h=300


Слика од локација

Фото и видео галерија

• ОСИГУРУВАЊЕ ЗА АВТОМОБИЛ
Одберете го осигурувањето на автомобил коешто ви обезбедува најдобра покриеност и коешто најдобро ќе ве заштити вас, вашето возило и вашите патници. Осигурување на автомобили, Автомобилска одговорност - АО, Зелена карта, Осигурување од авто-незгода, Каско осигурување

• ПАТУВАЊА
Патувајте безгрижно и сигурно до Вашата омилена дестинација. Зелена карта, Здравствено-патничко осигурување.

• ДОМАЌИНСТВА
Зачувајте ја вредноста на Вашиот имот и обезбедете сигурен дом за Вашето семејство.

• ПАКЕТ ОСИГУРУВАЊЕ
Со Триглав комплет осигурете ги Вашиот дом, семејството и возилото и заштедете и до 50%.
Пакетот ги вклучува следните видови на осигурување:
- Каско осигурување на автомобили
- Осигурување на домаќинства
- Семејно осигурување од незгода

• OСИГУРУВАЊЕ ИМОТ
Имотните осигурувања опфаќаат осигурување на сите видови на градби и објекти во градба, од пожар, провална кражба, земјотрес и други опасности.

• OДГОВОРНОСТ
Осигурувањето од општа одговорност и Осигурување од професионална одговорност

• НЕЗГОДА
Во случај на незгода, бидете осигурени.
Колективното осигурување од незгода.
Колективното осигурување од незгода е наменето за осигурување на работниците во компании, како и членови на одредена група или друштво.

• ОСИГУРУВАЊЕ ОД НЕЗГОДА ЗА СПОРТИСТИ
Осигурувањето за спортисти-аматери е наменето за лица кои аматерски се занимаваат со спорт и кои се регистрирани членови на спортски друштва.

• ПРИВАТНО ЗДРАВСТВЕНО ОСИГУРУВАЊЕ
- Осигурување на болничко и вонболничко лекување
- Осигурување на операции
- Осигурување на малигни заболувања
- Триглав SOS пакет за здравствено осигурување
повеќе
Слика од локација
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи