Три Брата


  • Адреса: Мајаковски 24
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7498 км
  • Локација: дебар маало

  • Работно време: Пон - Пет од 07:30 до 17:00
    Саб од 07:30 до 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Мапа

Првиот блок на РЕК Битола не работи, три дена е затворен и ТЕЦ Осломеј. Министерот за економија Бектеши уверува дека причината е редовен ремонт. Вели струја ќе ...
сите 49 | | | веќе видена

Во месец март ќе има покачување на минималната плата, а паралелно со неа ќе има и усогласување на платите во јавниот сектор, со минималната плата според ...
сите 46 | | | веќе видена

Комерцијалните банки се должни да ги ажурираат личните податоците на клиентите поради постојната законска регулатива од Законот за спречување перење пари и ...
сите 39 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи