Трегер


  • Адреса: Индустриска б.б.
  • Место: Битола

  • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1636969154_64.png?t=true&w=300&h=300


ТРЕГЕР дооел од Битола е формирана во 2012 година како фамилијарен мал бизнис во скромни простории од 100 -тина м2 . Но големата пожртвуваност, амбициозност и желбата за лидерска позиција во нашата бранша не натера нас и на невозможното.

Со текот на времето растеа и потребите од осовременување на производствените погони така што во 2015 година изградиме сопствен погон и го обновивме нашето производство со нови машини за по квалитетни производи. Сега сме сместени во индустриска зона со производствен погон од 500м2 и подготвени да одговориме на барањата и желбите на нашите партнери.

Нашите желби не престануваат туку се стремиме да го претставиме нашиот производ и на европскиот пазар каде со големо задоволство можеме да се пофалиме дека во истото и успеваме.

Нашето мото е чесноста и вистината се вистинската патека до врвот а таму стигнуваат само нај упорните.

Компанијата ТРЕГЕР се занимава со производство и дистрибуција на пластични кеси:
* Екструдирање на најлон
* Конфекционирање на кеси
* Вреќи за отпадоци
* Фолии за земјоделството
*Производство на хартиени кеси за пекарници.
повеќе

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи