Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Гевгелија
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Транспорт - меѓународен
 • Превоз (транспорт) и превозни услуги - фирми
 • Шпедиции
 • Логистика
 • Поморски транспорт
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

Транспорт - меѓународен во Гевгелија

АБВГДЃЕЖЗЅИЈКЛЉМНЊОПРСТЌУФХЦЧЏШ

Спонзорирани резултати кои одговараат на вашето пребарување


Ангелови транспорт


 • Адреса: бул.Гевгелија 1-б/1
 • Место: Гевгелија

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Виатор и Вектор


 • Адреса: Граничен премин-Богородица
 • Место: Гевгелија
 • Оддалеченст: ≈1178 км
 • Работно време: Пон - Нед од 00:00 до 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Виго Транспорт


 • Адреса: Караорман 14
 • Место: Гевгелија
 • Оддалеченст: ≈1175 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Галактик интернационал


 • Адреса: Ристо Фрашинин 68
 • Место: Гевгелија

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Денис транс


 • Адреса: Кукушка 46
 • Место: Гевгелија
 • Оддалеченст: ≈1175 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Дојчин


 • Адреса: Ванчо Прке 19
 • Место: Гевгелија
 • Оддалеченст: ≈1175 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

ДМД Комекс


 • Адреса: Југославија 7
 • Место: Гевгелија
 • Оддалеченст: ≈1176 км
 • Работно време: Пон - Саб од 08:00 до 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Етд


 • Адреса: бул.Гевгелија К-2
 • Место: Гевгелија

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Заза Транспорт


 • Адреса: Трајков Ангел, с.Негорци 13
 • Место: Гевгелија

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Интера плус


 • Адреса: Маршал Тито 124
 • Место: Гевгелија
 • Оддалеченст: ≈1176 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Интер Шипинг


 • Адреса: бул.Гевгелија К-2
 • Место: Гевгелија
 • Оддалеченст: ≈1175 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ин транс Капитал


 • Адреса: бул.Гевгелија К-2
 • Место: Гевгелија

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ирена-трејд


 • Адреса: Борис Кидрич б.б.
 • Место: Гевгелија
 • Оддалеченст: ≈1175 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

ИТТ Плус


 • Адреса: Лена Ѓорева 7
 • Место: Гевгелија
 • Оддалеченст: ≈1176 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Југент-транс


 • Адреса: Моински пат 210
 • Место: Гевгелија
 • Оддалеченст: ≈1175 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Капсар еуротранспорт


 • Адреса: Коле Неделковски 11
 • Место: Гевгелија

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Кока


 • Адреса: Петар Мусев 9
 • Место: Гевгелија
 • Оддалеченст: ≈1175 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:30 до 16:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Коми


 • Адреса: с.Богородица
 • Место: Гевгелија
 • Оддалеченст: ≈1177 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Комуни Ком


 • Адреса: Граничен премин-Богородица
 • Место: Гевгелија
 • Оддалеченст: ≈1178 км
 • Работно време: Пон - Нед од 00:00 до 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Мапа

Економските активности во ТИРЗ во 2021 година се највисоки досега од постоењето на Зоните, а со новиот концепт за привлекување на инвестиции воведен пред една ...
сите 53 | | | веќе видена

Малопродажните цени на бензините ЕУРОСУПЕР БС-95 и ЕУРОСУПЕР БС-98, се зголемуваат за 0,50 денари/литар, во однос на малопродажните цени утврдени со одлуката ...
сите 29 | | | веќе видена

Цената на електричната енергија на берзите долгорочно ќе се стабилизира од 80 до 120 евра за мегават час, но мислам дека цела 2022 година нема да ја поминеме ...
сите 39 | | | веќе видена

Најавата на Владата за легализирање на трговијата со криптовалути остави позитивен впечаток кај трговците со овие дигитални средства, кои сепак оставија ...
сите 28 | | | веќе видена

Македонскиот политичар Џевдет Хајредини, поранешен министер за финансии реагира на предлогот на поранешниот вицепремиер Кочо Анѓушев кој препорачува да се ...
сите 2 | | | веќе видена
 

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи