Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Битола
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Транспорт - меѓународен
 • Шпедиции
 • Превоз (транспорт) и превозни услуги - фирми
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

Транспорт - меѓународен во Битола

АБВГДЃЕЖЗЅИЈКЛЉМНЊОПРСТЌУФХЦЧЏШ

Анфи транс


 • Адреса: Воден (Краварски пат) 8
 • Место: Битола

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Аридеа 2006


 • Адреса: Царински терминал б.б.
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈1144 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Бакре Транс


 • Адреса: Рајко Жинзифов 5
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈1141 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Битранс


 • Адреса: Македонска Фаланга (Иво Лола Рибар) б.б.
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈1142 км
 • Работно време: Пон - Пет од 09:00 до 16:00 • Саб од 09:00 до 13:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ваља транс


 • Адреса: Сотир Брбевски 28
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈1141 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Виатор и Вектор


 • Адреса: Царински терминал б.б.
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈1144 км
 • Работно време: Пон - Нед од 00:00 до 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Властошпед


 • Адреса: Царински терминал б.б.
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈1144 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Гранд-комерц


 • Адреса: Довлеџик б.б.
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈1141 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Дел-би


 • Адреса: Крстин Чулаковски-Кичо 38
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈1144 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Дени интернационал


 • Адреса: Воден (Краварски пат) б.б.
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈1144 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:30 до 16:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Донтар


 • Адреса: Буковски мост 1-а
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈1143 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Жас транс


 • Адреса: Никола Тесла 160
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈1142 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Интер-конус 2000


 • Адреса: Бонде Скерлевски 1
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈1141 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Конзулски град


 • Адреса: Партизанска 67/47
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈1141 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Љупа пром


 • Адреса: Штипска 43
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈1141 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Макошпед-Битола


 • Адреса: Царински Терминал б.б.
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈1144 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:30 до 16:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Мендо-компани


 • Адреса: Охридска 47
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈1141 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

М-ауто транс


 • Адреса: Јорго Костовски 40
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈1140 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Мапа

Економските активности во ТИРЗ во 2021 година се највисоки досега од постоењето на Зоните, а со новиот концепт за привлекување на инвестиции воведен пред една ...
сите 53 | | | веќе видена

Малопродажните цени на бензините ЕУРОСУПЕР БС-95 и ЕУРОСУПЕР БС-98, се зголемуваат за 0,50 денари/литар, во однос на малопродажните цени утврдени со одлуката ...
сите 29 | | | веќе видена

Цената на електричната енергија на берзите долгорочно ќе се стабилизира од 80 до 120 евра за мегават час, но мислам дека цела 2022 година нема да ја поминеме ...
сите 42 | | | веќе видена

Најавата на Владата за легализирање на трговијата со криптовалути остави позитивен впечаток кај трговците со овие дигитални средства, кои сепак оставија ...
сите 28 | | | веќе видена

Македонскиот политичар Џевдет Хајредини, поранешен министер за финансии реагира на предлогот на поранешниот вицепремиер Кочо Анѓушев кој препорачува да се ...
сите 2 | | | веќе видена
 

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи