Транекс


 • Адреса: Даме Груев 1
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈1052 км


  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1510147727_98.png?t=true&w=300&h=300


  Фото и видео галерија

  Транекс
  Друштвото ТРАНЕКС ДООЕЛ постои десетина години со мисија да Ви ги понуди сите видови на масла и мазива, течности за возила, AdBlue и други производи со врвен квалитет и со прифатливи цени.
  Посветени сме на квалитет и нудиме професионална соработка. Производите ги дистрибуираме со наши возила низ цела Македонија.

  Дел од нашите производи ги извезуваме во соседните земји.
  повеќе
  Цена со ДДВ:95 ден.

  PRIMOIL SUPER 1540


  Видете ги нашите производи на
  Мапа

  Логирај се на Златна Книга

  Корисничко имеЛозинка  Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи