Традиционални готвени јадења


 • Адреса: бул.Партизански Одреди 153
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7494 км


  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1710325242_38.jpg?t=true&w=300&h=300


  Фото и видео галерија

  Традиционални готвени јадења
  Готвиме вкусни традиционални јадења по рецептот на Македонските кулинарски мајстори. Се сеќавате на некое јадење кое некогаш ви го зготвила вашата баба? Сигурно го има кај нас. Секогаш свежо, топло, вкусно и по достапни цени. Тавче-гравче, сарма, полнети пиперки, риба... Вкус кој се памети!

  Работиме и со кетеринг и тука сме да ја збогатиме трпезата на вашите најважни настани. Јавете се и побарајте понуда.
  повеќе
  Мапа

  Логирај се на Златна Книга

  Корисничко имеЛозинка  Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи