Топол Дом


 • Адреса: ул.2, нас.Илинден 2
 • Место: Скопје


  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1629461733_6.png?t=true&w=300&h=300


  СПЕЦИЈАЛИЗИРАНИ ЗА ПРОДАЖБА И ИЗВЕДБА НА КАМИНИ, ОЏАЦИ И СОЛАРНИ ПАНЕЛИ

  Наша дејност е монтажа на иноксни оџаци, продажба на камини на пелети и дрва изработка на парно греење (ѕидно и подно) и водоинсталатерски работи

  УСЛУГИ

  Монтажа на соларни системи

  Продаваме и монтираме високо квалитетни соларни панели. Правиме проценка за најдобра позиција и изведба според вашиот објект.
  Камини на пелети и дрва и топлински пумпи

  Во нашата програма на производи нудиме висококвалитетни камини на пелети и дрва и топлински пумпи од програмата на Kamenica, Midea, Max и други производители.

  Монтажа на иноксни оџаци

  Продаваме и монтираме иноксни изолирани и неизолирани оџаци од нер’ѓосувачки челик, за печки на пелети и други грејни тела. Не е потребна доградба, изведбата е брза лесна и едноставна за одржување.

  Изработка на парно греење

  Изведуваме инсталации за парно греење во станови и куќи за парно греење. Употребуваме висококвалитетни елементи со сертификат и гаранција.

  Водоинсталатерски работи

  Нашиот тим е тука за се што е потребно вашата инсталација за довод на вода и одвод да функционира беспрекорно. Изведуваме и одржуваме инсталации.
  повеќе

  Логирај се на Златна Книга

  Корисничко имеЛозинка  Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи