Томче Софка


  • Адреса: Ј.Х.Џинот 14
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7498 км
  • Локација: кај Градски стадион


//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1658736277_83.jpg?t=true&w=300&h=300


Слика од локација

Фото и видео галерија

Хотел-ресторанот ,,Томче - Софка,, е лоциран непосредно до центарот на Скопје во градскиот парк. Располага со 2 еднокреветни,10 двокреветни соби,5 апартмани и 3 DL апартмани, сите климатизирани со директна тел.линија интернет, кабелска, ТВ и мини бар. DL апартманите се опремени со Jacuzzi.

 

Појадокот се служи на принцип шведска маса.

 

Ресторанот “ Томче Софка “ организира секаков вид на свечености, како и кетеринг услуги со богато мени.

 

 

повеќе
Слика од локација
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи