Том Инженеринг


 • Адреса: Ѓорче Петров 317-А
 • Место: Куманово
 • Оддалеченст: ≈7511 км


  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1674824822_45.png?t=true&w=300&h=300


  Том Инженеринг се позиционираше на пазарот како стручно-ориентирана компанија, која професионално се занимава со работи од областа на градежништвото.

  Следејќи ги потребите на нашите клиенти, нашиот стремеж е насочен кон постојано надградување. Нудиме сигурност, потврдена преку употреба на иновативни техники во градењето на објектите и употреба на високо квалитени материјали од проверени производители. Нашите објекти се со ефикасна звучна и термичка изолација, како и со одлична сеизмичка стабилност која нуди квалитетна градба. Нашиот технички тим е поддржан од професорите при Градежан Факултет, а имаме и тим од високо квалификувани мајстори од сите држави за реализација на услугите кои ги нудиме.

  Работиме во континуитет речиси половина век.

  УСЛУГИ
  •Планирање и проектирање
  Нашите проекти се предводени од тим на архитекти, пратејќи ги сите новости и стандарди овозможуваме квалитетно и комотно домување.

  •Изведба
  Во изведбата на останатите фази (водовод и канализација, електрика, машинство, ентериер и др.), сѐ до комплетно финализирање (клуч на рака) Том Инженеринг во своите објекти секогаш користи најквалитетни еколошки материјали и најстручни лица кои ги вградуваат.

  •Надзор и консалтинг
  Вршиме стручен надзор, и даваме градежен консалтинг. Секогаш се стремиме кон најдоброто, па затоа при секој стручен надзор го бараме и најдоброто.

  •Градежно занатски работи
  Работиме и се што е поврзано со градежно занатски работи како морелофарбарски услуги, ѕидање, изработка на подови - лепење плочки и поставување дрвени подови итн.

  Посетете не во Куманово на ул. Ѓорче Петров 317-А или контактирајте не на телефонот 071 735 668 за сите ваши прашања и барања, ви стоиме на располагање.
  повеќе
  Мапа

  Логирај се на Златна Книга

  Корисничко имеЛозинка  Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи