Тинекс Микс


  • Адреса: Васил Ѓоргов 16/1
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈1061 км


//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1653291578_92.png?t=true&w=300&h=300


Фото и видео галерија

Тинекс Микс како дел од Тинекс МТ, нуди прилагодени и специјално дизајнирани решенија за пакување. Со своето десетгодишно искуство во областа на пакувањето, како и со својот професионален тим, стои на располагање за да Ви го понуди најдоброто, најекономичното и естетски најприфатливото решение за безбеден транспорт на стоката од Вашиот магацин до посакуваната дестинација. Богатата референтна листа на која се наоѓаат најголем дел од компаниите од прехранбената, хемиската, фармацевтската, како и од индустријата за производство на вода и сокови во земјава, е потврда за квалитетот на понудените производи.

Ги следиме современите трендови на индустријата на пакувањето и сме спремни истите да Ви ги доближиме и заедно да уживаме во придобивките.

НУДИМЕ:

СТРЕЧ ФОЛИЈА

ТЕРМО ФОЛИЈА

КАРТОНСКА АМБАЛАЖА

САМОЛЕПЛИВИ ТРАКИ

ТЕРМО КЕСИ

ВАКУУМ КЕСИ
повеќе
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи