ХБС Компани


  • Адреса: Браќа Гиноски 29
  • Место: Гостивар
  • Оддалеченст: ≈7477 км


//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1428502368_4.png?t=true&w=300&h=300


Слика од локација

Фото и видео галерија

1.ПРОИЗВОДСВО НА СЕЛОТЕЈП ТРАКИ:
-Бои: Проѕирен, бел, кафен.
-Лепливост: Природна гума, солвент, акрил.
-Димензии: стандарни димензии на селотејп траки, 35мм, 45мм, 48мм, 50мм, 70мм, 76мм и можеме да изработиме на разни димензии и разни метражи на селотејп траки по нарачка.
-Печатиме: гратис, акција, подарок, гратис 1+1, гратис 2+1, гратис 3+1, печатиме по нарачка со лого во 4 бои.

2.ПРОИЗВОДСТВО НА КРЕП ТРАКИ:
-Бои: бел, млечна, жолта млечна.
-Лепливост: природна гума, солвент, (фасада-молери 60ц,ауто индустриа 80ц).
-Димензии ширина: 19мм, 25мм, 35мм, 48мм, 50мм, должина по нарачка.

3.ПРОИЗВОДСТВО НА СТРЕЧ ФОЛИИ (СТРЕЧ ФОЛИА)
-Рачна и машинска ПЕ растеглива фолија.
-Широчина 500 мм, дебелина 17 микрони, 23 микрони.
-Изработуваме на разни метражи и разни грамажи.

4.ПРОИЗВОДСТВО НА ХИЛЗНИ (ХАРТИЕНА КАРТОНСКА ЦЕВКА)
-Димензии: Фи-33мм, 40мм, 50мм, 76мм по нарачка и др.
-Дебелина на зид: по нарачка од 1мм до 16мм.
-Должина: по нарачка.

5.ПРОИЗВОДСТВО НА ХАРТИЕНА АМБАЛАЖА (ХАРТИНИ КЕСИ)
-Изготвување на кеси за прехрамбената индустрија.
-Хартиени кеси за леб, багет, кеси за бели пецива, кеси за сендвич, кеси за геврек и др.
-Печатење на кеси во 1, 2, 3, 4 Бои
-Димензија: на ширина - разни димензии по нарачка, на должина од 150мм до 520мм

6.ТРГОВИЈА
Продавница: "PHILIPS ELEKTRONIC" Булевар Брака Ѓиновски бр.29, Гостивар
Големо продажба и мала продажба на: бела техника, апарати за домаќинсво, греење, електронски и ексклузивно осветлување и др.

7.ОБЈЕКТ-ФАБРИКА
Објектот се наоѓа во индустриска зона Здуње-Гостивар во површина на 5200 м2 на 1200 м2 затворена просторија.
повеќе
Слика од локација
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи