Тимови дент


  • Адреса: Маршал Тито 172
  • Место: Струмица
  • Оддалеченст: ≈7618 км
  • Локација: спроти МВР

  • Телефон 2: 070 394655
  • Работно време: Пон - Пет од 09:00 до 20:00
  • Пауза: Пон - Пет од 13:00 до 16:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1568197899_02.png?t=true&w=300&h=300


Слика од локација

Фото и видео галерија

Обезбедуваме одлична нега на вашето орално здравје во безбедна и удобна околина.

Здравите навики започнуваат денес!

Тимови дент верува во градењето близок однос со нашите пациенти. Нашите пациенти се најважните луѓе во нашата пракса. Вашето здравје, задоволство и удобност се наша примарна грижа. Сакаме да бидеме ваш личен, доверлив стоматолог.

Се грижими се

-Животниот век на оралното здравје

-Поголема самодоверба

-Подобар изглед

-Зголемено ниво на личен и професионален успех

-Пречек, опуштено и професионално опкружување

Вашето здравје, задоволство и удобност се наша примарна грижа
повеќе
Слика од локација
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи