Термо Панел

ПаркингРаботиме 6 дена во неделата

  • Адреса: Бул.Александар Македонски 28
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈1050 км
  • Локација: После Макпетрол индустриска, пред надвозникот за Ченто
Дејности:

панели//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1652341264_13.jpg?t=true&w=300&h=300


Фото и видео галерија

🔴TermoPanel MK🔴
🔴 КРОВЕН ПАНЕЛ 30мм РАЛ:3009🔴
🔴 Правиме Монтажа на Панели и Конструкција
🔴Достава низ цело Скопје🔴
🔴Квалитет/Сигурност🔴
📍Бул.Александар Македонски бр,26, Гази Баба, Скопје 1000.
📞 Viber/Whatsapp : 070 367 000 / 071 888 000
☎️ 070 367 000 / 023 235 777
повеќе
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи