Технобен Нова


  • Адреса: Александар Македонски (Моша Пијаде) б.б.
  • Место: Прилеп
  • Оддалеченст: ≈7549 км
  • Локација: спроти Современ дом

  • Телефон 2: 048 411778
  • Факс: 048 428326
  • Работно време: Пон - Пет од 07:00 до 15:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/4e1a31771f6fb7bfaa88a695f3f7a811.jpg?t=true&w=300&h=300


Фото и видео галерија

Технобен Нова ДОО е приватно претпријатие кое на македонскиот пазар постои од 2000 год. Нашата долгогодишнa работа говори за искуството и квалитетот коj го поседуваме и кој е имплементиран во нашите производи. Технобен Нова ДОО има остварено голем број на референци во Македонија, како и во Косово.

Компанијата ТЕХНОБЕН НОВА се занимава со производство на:
• Индустриски котли за цврсто и течно гориво
• Топловодни котли до 2 MW
• Садови под притисок
• Резервоари за течно гориво
• Производство и монтажа на сушари
• Ремонт на сите видови котли
• Греење и климатизација

Покрај редовниот производствен програм Технобен Нова ДОО на своите клиенти им нуди и останати услуги, како што се:
• Монтажа, ремонт и сервисирање на сите видови котли
• Виткање на цевки и профили
• Заварување - TIG, REL, EPP...
• Виткање на лимови
• Сечење на лимови

Горди сме на нашето досегашно работење и остварените цели и се надеваме дека со заеднички напори и меѓусебна соработка ќе ги задоволиме вашите желби и потреби.
повеќе

Видете ги нашите производи на
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи