Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Охрид
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Такси компании во Охрид

Актуел 13-222


 • Адреса: Шар Планина 11
 • Место: Охрид
 • Оддалеченст: ≈10500 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Андреа Драјв


 • Адреса: с.Елшани
 • Место: Охрид
 • Оддалеченст: ≈10510 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Бел Мерцедес 13-800


 • Адреса: Париска Комуна 15
 • Место: Охрид
 • Оддалеченст: ≈10502 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Грингоси


 • Адреса: нас.Рача
 • Место: Охрид
 • Оддалеченст: ≈10503 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Делукс 13-088


 • Адреса: Клаудија втора б.б.
 • Место: Охрид
 • Оддалеченст: ≈10501 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Мерцедес 13-666


 • Адреса: Ѓорче Петров 6
 • Место: Охрид
 • Оддалеченст: ≈10501 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Сузуки 13-999, 13111, 13444, 13000


 • Адреса: бул.Туристичка 36
 • Место: Охрид
 • Оддалеченст: ≈10501 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Такси Моби Дик 13 006


 • Адреса: бул.Туристичка 75
 • Место: Охрид
 • Оддалеченст: ≈10501 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Фаворит


 • Адреса: Илинденска с.Велгошти 68
 • Место: Охрид
 • Оддалеченст: ≈10501 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Мапа

Турската лира денеска падна на ново рекордно ниско ниво во однос на американскиот долар, продолжувајќи да ја губи вредноста откако Реџеп Таип Ердоган го ...
сите 64 | | | веќе видена

Трошоците на животот во мај годинава се зголемени за 11,3 отсто во споредба со истиот месец лани, а цените на мало бележат зголемување од 7,5 отсто. На месечно ...
сите 60 | | | веќе видена

Нашата најпозната компанија за производство на пиво и безалкохолни пијалоци, скопска „Пивара“, има нов директор, дознава Фактор. Станува збор за Душан Митрев, ...
сите 13 | | | веќе видена

Корупција, правна несигурност, неефикасна јавна администрација, незадоволство од анткорупциски процеси и процедури –критики од германските инвеститори во ...
сите 31 | | | веќе видена

За многу кратко време туристи од Словачка и централна Европа ќе бидат меѓу најчестите посетители на нашата земја. Веќе во септември 2023 година, 15 ...
сите 34 | | | веќе видена

Од 1 август се укинуваат сите дозволи кои се разменуваа на реципрочна основа на годишно ниво, а кои се однесуваат за превоз на стока кој се врши за и од трети ...
сите 19 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи