Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Велес
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Супермаркети
 • Дисконтни центри
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Супермаркети во Велес

АБВГДЃЕЖЗЅИЈКЛЉМНЊОПРСТЌУФХЦЧЏШ

Жито Велес 53


 • Адреса: Тодор Јанев 5
 • Место: Велес
 • Оддалеченст: ≈7540 км
 • Работно време: Пон - Саб од 07:00 до 21:00

Дејности:

супермаркети

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Кам маркет-Велес


 • Адреса: 8-ми Септември (Маршал Тито) б.б.
 • Место: Велес
 • Оддалеченст: ≈7541 км
 • Работно време: Пон - Саб од 07:30 до 21:30 • Нед од 07:30 до 15:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Кам Маркет - Велес


 • Адреса: 11-ти Октомври 17
 • Место: Велес
 • Оддалеченст: ≈7540 км
 • Работно време: Пон - Саб од 07:30 до 22:00 • Нед од 07:30 до 17:00

Дејности:

супермаркети

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Кам Маркет - Велес


 • Адреса: Алексо Демниевски 53
 • Место: Велес

Дејности:

супермаркети

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Киппер 83


 • Адреса: 8-ми Септември (Маршал Тито) 61/1
 • Место: Велес
 • Оддалеченст: ≈7541 км

Дејности:

супермаркети

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Кит го


 • Адреса: Андон Шурков 36
 • Место: Велес
 • Оддалеченст: ≈7540 км

Дејности:

супермаркети

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Стокомак


 • Адреса: Алексо Демниевски 18
 • Место: Велес
 • Оддалеченст: ≈7540 км

Дејности:

супермаркети

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Мапа

Професорот и познат економист Трајко Славески од ВМРО-ДПМНЕ смета дека не е за фалење фактот што просечната плата достигнала 40.000 денари не значи ништо во ...
сите 29 | | | веќе видена

Време зa читање: 3 минути Уште една голема заработка од Nvidia ја разгоре манијата за вештачка интелигенција на Вол Стрит, со што технолошките акции вчера ...
сите 45 | | | веќе видена

Трошоците за бродски превоз од Азија до Европа вртоглаво растат. Тие, по контејнер, се зголемени за 400 проценти и ќе придонесат за зголемување на цените на ...
сите 18 | | | веќе видена
 

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи