Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Струмица
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Супермаркети
 • Дисконтни центри
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Супермаркети во Струмица

АБВГДЃЕЖЗЅИЈКЛЉМНЊОПРСТЌУФХЦЧЏШ

Здравец маркети


 • Адреса: Климент Охридски 240
 • Место: Струмица
 • Оддалеченст: ≈1154 км

Дејности:

супермаркети

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Здравец маркети


 • Адреса: Балканска 4
 • Место: Струмица
 • Оддалеченст: ≈1153 км
 • Работно време: Пон - Пет од 07:00 до 22:00 • Саб - Нед од 07:00 до 21:00

Дејности:

супермаркети

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Здравец маркети


 • Адреса: Ленинова 31
 • Место: Струмица
 • Оддалеченст: ≈1154 км

Дејности:

супермаркети

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Зендолино


 • Адреса: Ленинова 99
 • Место: Струмица
 • Оддалеченст: ≈1152 км
 • Работно време: Пон - Пет од 07:30 до 21:30 • Саб од 08:00 до 15:00

Дејности:

супермаркети

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Кам маркет


 • Адреса: Маршал Тито
 • Место: Струмица
 • Оддалеченст: ≈1153 км
 • Работно време: Пон - Саб од 07:30 до 22:00 • Нед од 07:30 до 18:00

Дејности:

супермаркети

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Кам Маркет-Струмица


 • Адреса: Гоце Делчев б.б.
 • Место: Струмица
 • Оддалеченст: ≈1153 км
 • Работно време: Пон - Саб од 07:30 до 22:00 • Нед од 07:30 до 18:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Киппер 67


 • Адреса: Васил Сурчев 13
 • Место: Струмица

Дејности:

супермаркети

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Киппер 75 (Кипер)


 • Адреса: Св.Климент Охридски 1
 • Место: Струмица

Дејности:

супермаркети

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Киси трејд


 • Адреса: Мајка Тереза 1
 • Место: Струмица
 • Оддалеченст: ≈1152 км
 • Работно време: Пон - Пет од 07:00 до 22:00 • Саб - Нед од 08:00 до 20:00

Дејности:

супермаркети

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Киси-трејд


 • Адреса: Маршал Тито 255
 • Место: Струмица
 • Оддалеченст: ≈1154 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Киси-трејд


 • Адреса: Гоце Делчев 49
 • Место: Струмица
 • Оддалеченст: ≈1153 км
 • Работно време: Пон - Саб од 07:00 до 22:00 • Нед од 08:00 до 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Киси-трејд


 • Адреса: Маршал Тито 191
 • Место: Струмица
 • Оддалеченст: ≈1154 км
 • Работно време: Пон - Саб од 07:00 до 22:00 • Нед од 08:00 до 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Киси-трејд


 • Адреса: Младинска 205
 • Место: Струмица
 • Оддалеченст: ≈1154 км
 • Работно време: Пон - Саб од 07:00 до 22:00 • Нед од 08:00 до 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Киси-Трејд


 • Адреса: Климент Охридски 53
 • Место: Струмица
 • Оддалеченст: ≈1153 км
 • Работно време: Пон - Пет од 07:30 до 22:00 • Саб - Нед од 08:00 до 16:00

Дејности:

супермаркети

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Кит-го


 • Адреса: Ленинова, ГТЦ Глобал 44 лок.62
 • Место: Струмица
 • Оддалеченст: ≈1152 км
 • Работно време: Пон - Саб од 07:00 до 22:00 • Нед од 07:00 до 15:00

Дејности:

супермаркети

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Кит-го маркети


 • Адреса: Никола Тесла 2
 • Место: Струмица
 • Оддалеченст: ≈1152 км
 • Работно време: Пон - Пет од 07:00 до 22:00 • Саб од 07:00 до 20:00

Дејности:

супермаркети

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Кит-го маркети


 • Адреса: Мануш Турновски, с.Ново село 22-а
 • Место: Струмица
 • Оддалеченст: ≈1165 км
 • Работно време: Пон - Саб од 07:00 до 22:00 • Нед од 07:00 до 15:00

Дејности:

супермаркети

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Кит-го маркети


 • Адреса: Младинска 160
 • Место: Струмица
 • Оддалеченст: ≈1154 км
 • Работно време: Пон - Саб од 07:00 до 22:00 • Нед од 07:00 до 15:00

Дејности:

супермаркети

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Кит-Го Маркети


 • Адреса: с.Дабиле 138
 • Место: Струмица
 • Оддалеченст: ≈1154 км
 • Работно време: Пон - Саб од 06:00 до 22:00 • Нед од 07:00 до 15:00

Дејности:

супермаркети

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Спес


 • Адреса: Ката Поцкова б.б.
 • Место: Струмица
 • Оддалеченст: ≈1154 км
 • Работно време: Пон - Саб од 07:00 до 21:00

Дејности:

супермаркети

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Мапа

Министерот за економија Крешник Бектеши на својот Фејсбук профил информираше дека е доставен предлог до Владата, мерката за замрзнување цените на основните ...
сите 67 | | | веќе видена

Владата на Република Македонија на денешната 8 седница донесе одлука да продолжи важноста на мерката за определување највисоки цени на основните прехранбени ...
сите 17 | | | веќе видена

Претседателот на Сојузот на стопански комори на Македонија, г. Трајан Ангелоски учествуваше на онлајн форум за трговска и инвестициска соработка помеѓу Општина ...
сите 44 | | | веќе видена
 

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи