Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Охрид
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Супермаркети
 • Дисконтни центри
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Супермаркети во Охрид

АБВГДЃЕЖЗЅИЈКЛЉМНЊОПРСТЌУФХЦЧЏШ

Тамаро 1


 • Адреса: Лазо Трпоски 21
 • Место: Охрид
 • Оддалеченст: ≈1114 км
 • Работно време: Пон - Саб од 07:00 до 23:00 • Нед од 07:00 до 22:00
 • Пауза: Пон - Нед од 15:00 до 17:00

Дејности:

супермаркети

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Тамаро 2


 • Адреса: Тоде Лупески, с.Лескоец
 • Место: Охрид
 • Оддалеченст: ≈1111 км

Дејности:

супермаркети

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Тамаро 3


 • Адреса: Рашанец, с.Лескоец б.б.
 • Место: Охрид
 • Оддалеченст: ≈1111 км

Дејности:

супермаркети

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Тамаро 4


 • Адреса: Сатеска б.б.
 • Место: Охрид
 • Оддалеченст: ≈1112 км

Дејности:

супермаркети

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Тамаро 5


 • Адреса: бул.Туристичка б.б.
 • Место: Охрид
 • Оддалеченст: ≈1113 км

Дејности:

супермаркети

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Тамаро 6


 • Адреса: 7-ми Ноември б.б.
 • Место: Охрид
 • Оддалеченст: ≈1113 км

Дејности:

супермаркети

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Тамаро 7


 • Адреса: АСНОМ 2
 • Место: Охрид
 • Оддалеченст: ≈1114 км

Дејности:

супермаркети

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Тинекс-Охрид


 • Адреса: бул.Македонски Просветители 1
 • Место: Охрид
 • Оддалеченст: ≈1114 км
 • Работно време: Пон - Саб од 08:00 до 21:30 • Нед од 08:00 до 20:00

Дејности:

супермаркети

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Мапа

Претседателот на РКЕ, Марко Бислимовски информира дека во земјава има околу 660.000 домаќинства, а просечната потрошувачка на струја е 416 киловат часови на ...
сите 72 | | | веќе видена

Гувернерката на Народната банка, Анита Ангеловска-Бежоска денеска ги претстави најновите, априлски, макроекономски проекции на Народната банка, пред ...
сите 132 | | | веќе видена

Регулаторната комисија за енергетика и водни услуги донесе Одлука со која се врши зголемување на малопродажните цени на нафтените деривати во просек за 1,80 % ...
сите 102 | | | веќе видена

Портфолио менаџерите во Генерали Инвестментс составија резиме за тековните случувања кои влијаат врз пазарот на капитал и актуелни совети за инвеститорите. ...
сите 19 | | | веќе видена
 

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи