Студио Гина


  • Адреса: Филип Втори Македонски (Иван Милутиновиќ) лок.4
  • Место: Битола
  • Оддалеченст: ≈1141 км
  • Локација: спроти безистен

  • Телефон 2: 070 339930
  • Факс: 047 550424
  • Работно време: Пон - Саб од 08:00 до 00:00
    Нед од 10:00 до 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Мапа

Втората фирма од Бугарија, „Актаел“, што учествуваше на неодамна завршениот јавен повик за набавка на природен гас, нема лиценца за работа во Македонија, туку ...
сите 55 | | | веќе видена

Стабилизирање на цените на примарните производи, натамошното намалување на застојот во снабдувањето, но и на затегнатите меѓународни финансиски услови коишто ...
сите 40 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи