Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Прилеп
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Стоматолошки ординации (забари)
 • Здравствени ординации - општи и специјалистички (приватни)
 • Поликлиники
 • Лаборатории - биохемиски
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Стоматолошки ординации (забари) во Прилеп

АБВГДЃЕЖЗЅИЈКЛЉМНЊОПРСТЌУФХЦЧЏШ

Дуодент


 • Адреса: Димо Наредникот 44-а
 • Место: Прилеп
 • Оддалеченст: ≈7549 км
 • Работно време: Пон - Сре , Пет од 07:00 до 15:00 • Вто , Чет од 12:00 до 20:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Д-р Александар Савески


 • Адреса: Александар Македонски (Моша Пијаде) 1/14-б
 • Место: Прилеп
 • Оддалеченст: ≈7550 км
 • Работно време: Пон - Пет од 09:00 до 20:00 • Саб од 09:00 до 14:00
 • Пауза: Пон - Пет од 13:00 до 17:00

Пауза: Пон-Пет 13-17ч

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Д-р Билјана


 • Адреса: Јоле Андоноски 5-а
 • Место: Прилеп
 • Оддалеченст: ≈7549 км
 • Работно време: Пон - Пет од 09:00 до 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Д-р Бранкица


 • Адреса: Филип Втори (Маршал Тито) , с.Кривогаштани 79-1/5
 • Место: Прилеп
 • Оддалеченст: ≈7535 км
 • Работно време: Пон - Пет од 09:00 до 16:00 • Саб од 09:00 до 14:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Д-р Валентина


 • Адреса: Прилепски Бранители (Марксова) б.б.
 • Место: Прилеп
 • Оддалеченст: ≈7549 км
 • Работно време: Пон - Пет од 07:00 до 19:00
 • Пауза: Пон - Пет од 11:30 до 13:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Д-р Горан Пацаноски


 • Адреса: Борка Влачарот 1
 • Место: Прилеп
 • Оддалеченст: ≈7549 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 19:00 • Саб од 08:00 до 13:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Д-р Гоцалески


 • Адреса: Моша Пијаде 227
 • Место: Прилеп
 • Оддалеченст: ≈7550 км
 • Работно време: Пон - Пет од 09:00 до 16:00 • Саб од 09:00 до 14:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Д-р Јованоски


 • Адреса: Панко Брашнаров 11
 • Место: Прилеп
 • Оддалеченст: ≈7550 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 18:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Д-р Караџоски


 • Адреса: Кузман Јосифовски Питу 2/6
 • Место: Прилеп
 • Оддалеченст: ≈7549 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 20:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Д-р Кемал Хусеиноски


 • Адреса: с.Лажани
 • Место: Прилеп
 • Оддалеченст: ≈7527 км
 • Работно време: Пон - Пет од 07:30 до 17:30 • Саб од 08:00 до 13:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Д-р Конески


 • Адреса: Битолска 29
 • Место: Прилеп
 • Оддалеченст: ≈7550 км
 • Работно време: Пон - Пет од 09:00 до 20:00

Пауза Пон-Пет 13-16ч

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Д-р Марулец


 • Адреса: Тале Христов 12
 • Место: Прилеп
 • Оддалеченст: ≈7549 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 19:00

Пауза: Пон-Пет 12-16ч

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Д-р Милена


 • Адреса: Борка Талески 74
 • Место: Прилеп
 • Оддалеченст: ≈7550 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Д-р Митре Чебренски


 • Адреса: 11-ти Октомври 46
 • Место: Прилеп
 • Оддалеченст: ≈7550 км
 • Работно време: Пон - Пет од 11:00 до 18:00 • Саб - Нед од 11:00 до 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Д-р М.Андреески


 • Адреса: Браќа Ламески 38
 • Место: Прилеп
 • Оддалеченст: ≈7550 км
 • Работно време: Пон , Вто , Чет - Пет од 08:00 до 19:00 • Сре , Саб од 08:00 до 14:00

Пауза 12-16ч

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Д-р Панде


 • Адреса: Филип Втори (Маршал Тито) , с.Кривогаштани б.б.
 • Место: Прилеп
 • Оддалеченст: ≈7535 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Д-р Петар Јанкоски


 • Адреса: Златибор 8
 • Место: Прилеп
 • Оддалеченст: ≈7549 км
 • Работно време: Пон - Сре , Пет од 09:00 до 16:00 • Вто , Чет од 09:00 до 20:00 • Саб од 09:00 до 14:00

Пауза: Вто,Чет 13-17ч

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Д-р Петкоски Веселин


 • Адреса: Браќа Миладиновци б.б.
 • Место: Прилеп
 • Оддалеченст: ≈7548 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 20:00

Пауза: Пон-Пет 12-16ч

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Д-р Ристески


 • Адреса: Иво Лола Рибар 2
 • Место: Прилеп
 • Оддалеченст: ≈7550 км
 • Работно време: Пон - Саб од 09:00 до 20:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Д-р Ристо Биковски


 • Адреса: Борка Талески 78
 • Место: Прилеп
 • Оддалеченст: ≈7550 км
 • Работно време: Пон - Пет од 09:00 до 20:00 • Саб од 09:00 до 14:00
 • Пауза: Пон - Пет од 13:00 до 16:00

Пауза: Пон-Пет 13-16ч

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Мапа

Институтот за ориз од Кочани при Земјоделскиот факултет во Скопје утврдил дека реалните трошоци за производство на килограм арпа изнесуваат 27 денари. Во оваа ...
сите 47 | | | веќе видена

Економските политики на Владата предводена од СДСМ даваат резултат, се истакнува во денешното соопштение од владејачкиот СДСМ кое го објавуваме во целост: ...
сите 85 | | | веќе видена

Време зa читање: 2 минути Петнаесетина претставници на комунални претпријатија од словенечки општини деновиве присуствуваа на практична презентација на ...
сите 18 | | | веќе видена
 

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи