Стар боем


 • Адреса: Населба Гоце Делчев, R1102
 • Место: Скопје


  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1712927672_94.jpg?t=true&w=300&h=300


  Стар Боем е ресторан во кој подготвуваме незаборавни кулинарски искуства. Воресторан „Стар Боем“, од особена важност ни е да ги набавиме најдобрите локални состојки, а со тоа и да се осигураме дека секое јадење ќе биде свежо и полно со вкус, што воедно ја карактеризира македонската кујна.

  Нашиот персонал е посветен да ви обезбеди исклучително кулинарско патување, каде што секој оброк претставува спој на заедницата и традицијата. Ресторанот „Стар Боем“ е приспособен за секаков вид на прослави, вклучувајќи крштевки, коктели, родендени, и прослави од работа, а нашата храна, услуга и амбиент ќе помогнат да се создаде незаборавно искуство за Вашите гости.
  повеќе

  Логирај се на Златна Книга

  Корисничко имеЛозинка  Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи