Срма дизајн студио


  • Адреса: Никола Тесла 2
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈1048 км
  • Локација: позади Симпо

  • Телефон 2: 077 675561
  • Работно време: Пон - Пет од 09:00 до 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


10%заштеда
Цена со ДДВ:1.400 ден.1.260 ден.

Галабици

10%заштеда
Цена со ДДВ:1.600 ден.1.440 ден.

Pafta

10%заштеда
Цена со ДДВ:2.500 ден.2.250 ден.

Staromakedonski simbol na vecnosta

10%заштеда
Цена со ДДВ:1.600 ден.1.440 ден.

Срма филигран носии

10%заштеда
Цена со ДДВ:1.700 ден.1.530 ден.

Slika od filigran srma Cvet

Цена со ДДВ:1.400 ден.

Slika od srma

Цена со ДДВ:1.500 ден.

Лебеди

Цена со ДДВ:1.700 ден.

Пеперутка

Цена со ДДВ:1.600 ден.

Nosija


Видете ги нашите производи на

Препорачани резултати за вашето пребарување:

Работиме 6 дена во неделатаДостапен интернетWi-Fi ЗонаКлиматизирано

Рамос Илиадис


  • Адреса: Борис Трајковски (Првомајска) 34/3
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈1054 км
  • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 18:00 • Саб од 08:00 до 13:00

Рамос Илиадис - Повеќе од 4000 продукти - Продажба на големо.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1591699957_52.png?t=true&w;=300&h;=300
Мапа

Низ дебата сакаме да дојдеме до најоптималното решение за прогресивниот данок. Не сум да одиме со триумфално решение, туку со решение прифатливо од сите, вели ...
сите 102 | | | веќе видена

Време зa читање: 9 минути Населението на Европската унија старее. Како резултат на тоа, европските земји се соочуваат со недостиг на работна сила во неколку ...
сите 14 | | | веќе видена

Време зa читање: 4 минути 100-те најголеми компании по приход во државава, заеднички успеале да соберат 10,3 милијарди евра на нивните сметки, покажуваат ...
сите 19 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи