Пребарувањето е оптимизирано за Скопје

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по дејности

 • Спортска медицина
 • Здравствени ординации - општи и специјалистички (приватни)
 • Физикална терапија - ординации
Повеќе филтриПомалку филтри

Спортска медицина по градови

Скопје Струмица

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Спортска медицина

Спорт медика


 • Адреса: бул.АСНОМ (АВНОЈ) 114/1
 • Место: Скопје

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Спортска медицина


 • Адреса: Младинска 2
 • Место: Струмица
 • Оддалеченст: ≈1153 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи