СОС-Телефон и Бесплатна Правна Служба за деца и млади, Прва детска амбасада во светот-Меѓаши


  • Адреса: Коста Новаковиќ 22-а
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈1051 км
  • Локација: Стар Аеродром


/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Мапа

Струјата и горивата ги горат најголемите и најуспешни македонски компании. Ситуацијата е повеќе од алармантна, а реакциите на Бранко Азески, претседателот на ...
сите 11 | | | веќе видена

Фудбалскиот тренер Александар Влахо и поранешниот фудбалер Бесим Речи се сопствениците на проектите за изградба на три фотосоларни централи кои ги продава на ...
сите 18 | | | веќе видена

Куртхан Апајдин, прв човек на „Лимак Скопје“, веќе неколку години живее во главниот град. Тој е градежен инженер со огромно и разновидно искуство, стекнато ...
сите 23 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи