Солушн Д

ПаркингДостапен интернетWi-Fi ЗонаКлиматизирано

  • Адреса: Благоја Стефковски 40
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7503 км

  • Телефон 2: 071 331201
  • Факс: 02 3233244
  • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/a8ed94c772f4de4d71f4c62530e3c575.jpg?t=true&w=300&h=300


Слика од локација

Фото и видео галерија

Solution D е една од водечките компании за големопродажба во регионот, фокусирана на продажба на широк спектар на квалитетни производи и услуги, преку регионално присуство и високо обучен и мотивиран кадар.
Нашата приказна започнува во 2003 година, во секторот играчки со дистрибуција на премиум брендови: Mattel, Crayola, Lego, RS Toys, Ginmar, Pak Tat, Procos итн.
Нашата основна дејност е трговија на големо со квалитетни играчки за сите возрасти, додатоци за забави вклучувајќи прилагодени играчки и мебел за образовни институции. Едукативни играчки; креативни играчки; акциони фигури; дрвени играчки; автомобили и играчки контролирани со радио; кукли и додатоци; предучилишни и училишни материјали и опрема.
Oфицијален увозник и дистрибутер на брендови сме на Mattel, Crayola, Lego, RS Toys, Ginmar, Pak Tat, Procos. Производите може да се најдат во сите поголеми маркети во Скопје и низ Македонија, Косово и Албанија.

CRAYOLA
Креативните можности на пакет маркери, пастили, дрвени или водени бои, во рацете на уметникот се бескрајни! Направени за поттикнување на имагинативното изразување. Crayola маркерите имаат класични бои со висококвалитетно, живописно мастило. Од практична гледна точка, Crayola маркерите вклучуваат цврст врв за да се осигураме дека ќе работат исто толку добро на дваесеттиот уметнички проект како и на првиот. Маркерите во боја на Crayola се достапни во разновидна палета на опции, како што се широка линија, фина линија, сјај, металик, печати за емотикони и многу повеќе. За најмалите уметници, Crayola нуди маркери кои се перат, кои помагаат чистењето да биде брзо! Пребарајте низ колекција на Crayola маркери и пастили во боја за да го најдете комплетот што одговара на вашите потреби денес!

RSTOYS се рангира меѓу првите 10 компании во секторот играчките. RSTOYS им нуди на своите клиенти широк спектар на висококвалитетни производи. Целта на секој ден е да се почитуваат и да се задоволат очекувањата на потрошувачот. RSTOYS ве уверува дека е максимална одлучен и максимално посветен на подобрување на својот резултат, ден по ден. За да се осигури дека сите играчки ги почитуваат и задоволуваат потребите на децата, RSTOYS и целиот негов работен тим се посветени, да ги подобруваат линиите и производите, со особено внимание на животната средина и работниците.

Procos има широко портфолио на производи за поддршка на секоја пригода, вклучувајќи: чинии, салфетки, чаши, навлаки за маса, чанти за забава, покани, банери, шипки, балони, свеќи, услуги за забава и многу повеќе.

ПАК ТАТ има повеќе од 20 години искуство во областа на играчките. Компанијата има комплетно опремена лабораторија за тестирање на производи. Во моментов, опширно ги опслужуваме светски познатите брендови во Европа и САД и супермаркетите ширум светот.

Ние го разувабуваме детството на децата!
повеќе
Цена со ДДВ:Побарај цена

Кукла


Видете ги нашите производи на
Слика од локација
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи