Софа Студио


  • Адреса: Дане Крапчев 29/3
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7498 км
  • Локација: Дебар Маало близина на Силбо

  • Телефон 2: 075 416860
  • Факс: 02 6090066
  • Работно време: Пон - Пет од 09:00 до 19:00
    Саб од 09:00 до 15:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1634110638_45.jpg?t=true&w=300&h=300


Производство на високо квалитетен тапациран мебел е основната дејност со која се занимава Софа студио. Нудиме комфорен, удобен и модерен мебел, со конкурентни цени на пазарот. Нашиот тим го сочинуваат професионалци, кои се целосно посветени кон исполнување на потребите на потрошувачите и секогаш спремни да ви ги понудат најдобрите решенија за уредите својот дом или канцелариски простор.

15 годишното постоење на македонскиот пазар и многуте задоволни клиенти се доказ за квалитетот на Софа студио.

Нашиот асортиман на производи се состои од:
-Наш водечки производ се софите со врвен квалитет и уникатен дизајн. Однадвор софите можат да бидат обложени со паметен штоф кој ја задржува својата цврстина или високо квалитетна кожа во зависност од желбата на клиентот. Во нашиот асортиман можете да ги најдете следните типови на софи: аголна гарнитура, двосед, тросед и четворосед.
- Спалните можат да бидат направени според вашите потреби и желби. Брачен кревет без или со каса, голем (king) кревет без или со каса.
- Фотељите се спој од естетиката и удобност и направени да се вклопат во секој семеен или деловен простор.

Можете да не посетите во нашиот продажен салон кој се наоѓа во Дебар Маало, Скопје на улица Дане Крапчев 29/3, во близина на Силбо. Уверете се во ексклузивниот квалитетот, дизајн и комфор на производите, а нашиот тим од професионалци ви стоиме на располагање за задоволување на сите ваши барања.

повеќе
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи