Сиси


  • Адреса: Васко Карангелески 41 лок.1
  • Место: Битола
  • Оддалеченст: ≈7554 км

  • Работно време: Пон - Пет од 10:30 до 19:00
    Саб од 10:30 до 18:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Мапа

Пензионирањето ни изгледа одлично, имате многу слободно време за патување, истражување на ново хоби и поврзување со пријателите. Но, ако сте како многу постари ...
сите 8 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи