Сим-Бау Инвест


 • Адреса: Бајрам Хасановиќ 45
 • Место: Велес


  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1667383426_2.png?t=true&w=300&h=300


  Професионално и посветено го изведуваме договореното во рок и со најдобра цена на пазарот е синоним за Сим-Бау Инвест.

  Се карактеризираме со квалитетно изведени објекти се симбол за квалитет и долготрајност, традиција која се стремиме да ја продолжиме и понатаму.Ги поседуваме сите потребни квалификации за извршување на дејност. Сите градежни работи се во согласност со сите стандарди во градежништвото, што е една од гаранциите за наша квалитетна услуга. Нашиот тим е кој е составен од вистински професионалци во својата област, секогаш поготвен да одговори на секое барање за секој вид на објекти, без разлика дали се во изградба или се веќе изградени.

  Ви ги нуди следниве професионални услуги:

  -Армирачи - Професионална и квалитетна изведба на сите фази во армирањето на мали и големи објекти.

  -Гипс картон - Изведуваме разни изведби со гипс картон со висока прецизност без разлика на сложеноста.

  -Молеро-фарбарски работи - Нашите врвни мајстори ја реализраат вашата идеја по највисоки стандарди и во договорени рокови. Ги фарбаме вашите домови и деловни простории со целосна заштита на мебелот.

  -Поставуваме ламинатни подови во станбени и деловни простории и јавни ентериери.

  Задоволството на нашите клиенти е наша мисија.
  повеќе

  Логирај се на Златна Книга

  Корисничко имеЛозинка  Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи