Шоље


  • Адреса: Лазо Попоски 9
  • Место: Прилеп
  • Оддалеченст: ≈7550 км
  • Локација: наспроти Бело Лале, кај Итар Пејо
Дејности:

свеќи


  • Телефон 2: 078 421720
  • Работно време: Пон - Пет од 09:30 до 20:00
    Саб - Нед од 09:30 до 15:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Мапа

„Со договорот за стратешката инвестиција за изградба на когенеративна централа во Скопје, се обезбедува поевтина струја за граѓаните во наредните 20 години. Со ...
сите 57 | | | веќе видена

Време зa читање: 3 минути Nvidia во средата прогнозираше раст на приходите за првиот квартал од 233%, далеку над очекувањата на Волстрит за раст од 208%. За ...
сите 71 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи