Шератон


  • Адреса: ул.1, с.Глумово 11
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7492 км


//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1616496980_79.png?t=true&w=300&h=300


Фото и видео галерија

Изработка на цементна кошулица со наш материјал и само работна рака.
Изработка на изолација со ПЕРЛИТ стиропор
Изработка на феро бетон
Ги поседуваме најновите машини за порамнување на бетон.

25 години ТРАДИЦИЈА!
повеќе
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи