Шате Керамика

ПаркингРаботиме 6 дена во неделатаWi-Fi ЗонаКлиматизирано

  • Адреса: Јадранска магистрала (Качанички пат), с.Визбегово 129
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7494 км
  • Локација: кај Свислион, Мусли

  • Телефон 2: 076 469528
  • Работно време: Пон - Пет од 09:00 до 19:00
    Саб од 09:00 до 15:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1539777613_64.png?t=true&w=300&h=300


Фото и видео галерија

Шате Керамика е компанија која врши продажба на плочки, санитарија и кади. Единствен застапник сме за Keros Ceramica и Grespania од Шпанија.

Нашите продажни салони се наоѓаат на неколку локации и тоа:
-Изложбен салон Скопје: ул. Јадранска Магистрала бр.129 Индустриска Зона Визбегово
-Изложбен салон Битола: Крклино ББ

Асортиман:
• Керамички и порцелански плочки
• Санитарна опрема за бањи
• Батерии (славини) и туш системи за бањи
• Водоводна инсталација
• Водоводно-санитарна опрема
• Канализациона инсталација
• Системи за подно греење
• Вентилациски системи
• Филтри за вода и систем за сува градба wedi

Производите кои ги нуди нашата компанија можат да отсликаат сечиј стил на амбиентално уредување, вклучувајќи ја и преференцијата на луѓе кои веруваат дека еден дом е огледало на една индивидуа. Од класични линии на санитарија, плочки и батерии до современи и модерни бои и модели на производите.

Нашата мисија е обезбедување на квалитетни производи надополнети со современ дизајн, следење на светските иновации и овозможување на истите да им бидат понудени на нашите потрошувачи. Целосно и навремено остварување на барањата на потрошувачите. Водејќи се од главната цел и мисија за супер квалитени и уникатни производи, на пазарот ексклузивно ги пласираме светски познатите брендови: GRESPANIA, MARAZZI Group, KEROS, DURAVIT, VILLEROY & BOCH, HANSGROHE, HUEPPE, AQUAESTIL, TECE и Schell-armaturen.

Со цел да ги донесеме производите поблиску до потрошувачите и во останатиот дел од земјата, во 2008 година го отворивме нашето второ претставништво и изложбен салон во Битола. На повеќе од 2000 м2 во Скопје и 400 м2 во Битола можат да се најдат изложени ѕидни и подни плочки, санитарија, кади , кабини, намештаи за бањи, батерии, вградна техника и останати материјали во современо и стилски уредени амбиенти каде што потрошувачите ќе можат реално да видат како би можело да изгледа нивната бања.повеќе
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи