Сеф

ПаркингРаботиме 6 дена во неделатаПлаќање со кредитни картички

  • Адреса: бул.К.Ј.Питу 30/2 лок.3
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈1051 км
  • Локација: Вардар

  • Телефон 2: 075 221101
  • Работно време: Пон - Пет од 09:00 до 16:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1419848421_73.png?t=true&w=300&h=300


Фото и видео галерија

СЕФ Дооел е формирана во 1992 година како фирма која има сопствено производство и монтажа на сигурносни брави и врати. Во текот своето 28 годишно постоење фирмата е лидер и препознатлив бренд на домашниот пазар. Тоа се години на континуиран раст и развој, во кои константно се подобрува квалитетот и понудата на сопствените производи, како и професионалноста на услугата.

СЕФ Дооел е единствена фирма на домашниот пазар која произведува своја патентирана СЕФ брава со 10 годишна гаранција. Досегашното искуство укажува дека СЕФ бравата е најбезбедна во својата категорија на македонскиот пазар.

Нашата движечка сила е ЗАДОВОЛЕН КУПУВАЧ, а нашето мото е: ...КРАДЕЦОТ НЕМА ШАНСА!

Производи

1.БЛИНДИРАНИ ВРАТИ

Тип на блиндирана врата:
• STANDARD
• COMFORT
• TREND
• PRESTIGE

Во секој тип на блиндирана врата може да одберете кој тип на сигурносна брава ќе се вгради:
-СЕФ (Македонија, патентирана брава на СЕФ Дооел)
• DORMA (Германија)
• SECUREME (Италија)

Блиндираните врати можат да бидат:
• Еднокрилни
• Двокрилни
• Портали

Препорачани материјали за надворешна облога на блиндирана врата:
за стан:
• иверка или медијапан

за куќа:
• пластифициран лим отпорен на надворешни влијанија (лим од кров)

Надворешна облога на блиндирана врата:
• рамна или рамна со лајсни
• орнаментирана

Гаранција на блиндираните врати е до 10 години (во зависнот од бравата кој е вградена).

Во нашиот изложбен салон имате можност на лице место да ги погледнете сите типови на блиндирани врати и брави. Нашиот тим е секогаш подготвен да Ви помогне при изборот.

2. ОГНООТПОРНИ ВРАТИ

3. СИГУРНОСНИ Н-брави за постоечки врати

Со нарачка на СЕФ блиндирана врата ги добивате следниве услуги:

• земање на мерка
• изработка
• транспорт
• монтажа
• гаранција до 10 години
• сервис 24/7

СЕФ блиндираните врати може да се вградат и како дополнителни врати без да се демонтираат веќе постоечките.

Ако сакате да вградите блиндирана врата во Вашиот дом не морате да:
• ја демонтирате постоечката каса
• да рушите ѕидови
• да доѕидувате

Во СЕФ блиндираните се вградени сигурносни брави кај кои постои можност од брзо заменување на шифра. Ако Вашиот клуч е украден или загубен, во најбрз можен рок ќе добиете нова шифра со нови клучеви.
повеќе
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи