Биросеф

ПаркингКлиматизираноДостава

  • Адреса: Гоце Делчев 121
  • Место: Струмица
  • Оддалеченст: ≈7618 км

  • Факс: 034 330291
  • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1485425451_95.jpg?t=true&w=300&h=300


Слика од локација

Фото и видео галерија

ДПТУ "BIROSAFE" ДООЕЛ е инжинеринг компанија која се занимава со производство, продажба и монтажа на сигурносна, противпожарна и банкарска опрема.

Производи:
• Сигурносни и противпожарни сефови, каси и врати, трезори
• Сигурносни и противпожарни врати
• Архивски и картотечни ормари
• Метални касети/фиоки за пари
• Огноотпорни ормари
• Опрема за банки
• Bulletproof

BIROSAFE располага и со сопствена сервис екипа, која е специјално обучена за отстранување на појавените дефекти и решавање на било какви проблеми поврзани со функционирањето на нашите производи, кои се наоѓаат во гарантен и надвор од гарантен рок.

BIROSAFE е оформена во 2001 година. Од ноември 2005 година BIROSAFE се здоби со Сертификат за СИСТЕМ ЗА УПРАВУВАЊЕ СО КВАЛИТЕТОТ - ISO 9001.
Во 2009 година стана членка на "ESSA - European Security Systems Association, Frankfurt / Main" (www.ecb-s.com).
Во 2010 година BIROSAFE ги помина тестовите за сигурносни сефови и со тоа се здоби со ЕВРОПСКИ СЕРТИФИКАТ ЗА СИГУРНОСТ (EN 1143-1), издаден од страна на овластената за тоа Европска куќа "ESB-S - Germany".

Наши главни коминтенти се: банки, пошти, министерства, јавни претпријатиа, правни субјекти, физички лица…
БИРОСЕФ има свои претставништва во сите балкански држави. Ние сме присутни на пазарите на територија на поранешните Југословенски републики (Србија, Црна Гора, Босна и Херцеговина, Хрватска), Албанија, Бугарија…

СИТЕ БЕСЦЕНЕТИ НЕШТА ВО НАШИОТ ЖИВОТ (СЕМЕЈСТВОТО, ВРЕДНИТЕ ПРЕДМЕТИ И ПАРИТЕ) СЕ МАКСИМАЛНО БЕЗБЕДНИ И СИГУРНИ.
повеќе

Видете ги нашите производи на
Слика од локација
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи