Сеф компани

ПаркингРаботиме 6 дена во неделатаДостава

  • Адреса: ул.520 7
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7501 км

  • Телефон 2: 02 3239139
  • Факс: 02 3124192
  • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 17:00
    Саб од 08:00 до 16:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1625665661_81.png?t=true&w=300&h=300


Фото и видео галерија

Нашите врати се изработени по највисоки стандарди, користејќи најквалитетни материјали (челик, медијапан, иверица и алуминиум). За истите нудиме 5 годишна гаранција.

Сигурносните врати нудат врвно ниво на безбедност од обивање и разни видови на незгоди. Противпожарните врати заштитуваат од пожар и до 120 минути.

Без разлика дали станува збор за деловен простор, или пак за Вашата фамилијарна викендица, сигурносните врати на Сеф Компани совршено одговараат.
повеќе
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи