Сава стејшн

ПаркингДостапен интернетWi-Fi Зона

  • Адреса: нас.Илинден б.б.
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈1054 км

  • Телефон 2: 02 5111545
  • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1550564439_48.png?t=true&w=300&h=300


Фото и видео галерија

„Сава осигурување“ е лидер за повеќе значајни проекти имплементирани кај мноштвото членки на групацијата. Отворањето станица за технички преглед е уште еден пример за визионерството и долгорочните планови на „Сава осигурување“ за развој на македонскиот осигурителен пазар.

За сите клиенти „Сава Стејшн“ овозможува комплет од повеќе услуги на едно место:

Технички преглед

Квалитетна и брза услуга од стручен тим при прегледот на вашето возило.

Осигурувања

Во подружницата на „Сава осигурување“ ќе ги најдете сите видови неживотни осигурувања: моторни возила, имот, земјоделство, транспорт, патничко, здравствено, одговорност.

Служба за штети

Нема потреба да одите до дирекцијата на „Сава“ бидејќи во подружницата се врши пријавување, проценка и ликвидација на штети.

Сервис

На истата локација се врши поправка на оштетените возила. Во сервисот „Са-Тра“ добивате професионална услуга за сите видови сервисирање на возила од сите категории.

Сава кафуле

Додека чекате вашето возило да го помине техничкиот преглед, опуштете се во кафулето што се наоѓа во склоп на „Сава стејшн“.

Искористете ги поволностите за попусти, гратис полиси и плаќања на рати.
повеќе
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи