Роллпласт Скопје

ПаркингРаботиме 6 дена во неделатаWi-Fi ЗонаКлиматизирано

  • Адреса: Московска 30
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7496 км
  • Локација: спроти студенски Гоце Делчев

  • Работно време: Пон - Пет од 09:00 до 19:00
    Саб од 09:00 до 14:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1621508812_36.jpg?t=true&w=300&h=300


Слика од локација

Фото и видео галерија

Ролпласт е основана во 2000 г. како фирма која се занимава со ПОГОНИ производство и продажба на надворешни и внатрешни ролетни. За 23 години Ролпласт успешно се претвори во еден од водечките производители на врати, прозори и ролетни во Европа.

ТИМОТ на Ролпласт има примарна цел производство на богата гама од квалитетни продукти, со кои што ќе одговориме на барањата на секој клиент. Ролпласт работи по програмата 20 клуча, програма за постојано подобрување на ефективноста во сите етапи на производството, доставата и монтажата.

ПРОИЗВОДИ:
- Прозорци
Прозорци со одлични перформанси за звучна и топлинска изолација, енергетски ефикасни и со заштита од провалување.
- Врати
Дрвени, стаклени, ПВЦ, алуминимуски и дрвени внатрешни врати.
- Надворешни ролетни / капаци за прозорци
За сигурност и заштита од сонце, со можност за управување на надворешни ролетни и вградливост.
- Завеси / комарници
Најдобриот аксесоар за домот: роло, „ден и ноќ“, плисе, вариолајт и римски завеси и алуминимумски венецијанки.
- Гаражни врати
За сигурност и спокојство, сегменти и роло гаражни врати.
- Стакло
Со специјална обработка во различни видови и типови на изработка.

Ролпласт е сертифицирана по меѓународниот систем за контрола на квалитет ISO 9001:2008 и системот за контрола на безбедноста на информациите ISO 27001:2005.

Контактирајте не на 078 245051, пон - петок од 09:00 до 19:00 часот и саб од 09:00 до 14:00 часот.
повеќе
Слика од локација
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи