Рина


  • Адреса: Христо Татарчев (Сава Ковачевиќ) 47
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7502 км
  • Локација: 5те кули кај Расадник

  • Телефон 2: 071 888636
  • Работно време: Пон - Пет од 10:00 до 21:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Мапа

Поскапе белиот и полубелиот леб на парче. Дел од компаниите го продаваат и за 10 проценти поскапо, наместо за 29 како досега, за 33 денари. Од Групацијата на ...
сите 29 | | | веќе видена

На 11 јуни 2024 година се одржа редовна седница на ИО за поставеноста на монетарната политика на Народната банка, на која беа разгледани најновите податоци и ...
сите 71 | | | веќе видена

Инфлацијата мерена преку индексот на трошоците на животот во мај 2024 година, во однос на април 2024 година изнесува 0.9 отсто, објави Државниот завод за ...
сите 51 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи