Рибокомерц


  • Адреса: Скупи 1-а/1-а
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7497 км
  • Локација: Криви дол

  • Телефон 2: 070 373877
  • Факс: 02 3095613
  • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00
    Саб од 08:00 до 14:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Мапа

Најголемиот македонски производител на струја, термоелектраната РЕК „Битола“ во изминатите години доделила серија тендери на фирмата „Компас МСФ“, чијшто ...
сите 15 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи