Пребарувањето е оптимизирано за Тетово

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Кавадарци
 • Крива Паланка
 • Гостивар
 • Битола
 • Виница
 • Пробиштип
 • Кочани
 • Неготино
 • Охрид
 • Велес
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Рибници
 • Ресторани
 • Ресторани - рибни
 • Мотели
 • Риба - трговија на големо
 • Електрична Енергија - Производство
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Рибници


Маловиште


 • Адреса: с.Маловиште
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈7540 км

Дејности:

рибници

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Миа Еко Фиш


 • Адреса: с.Здуње Козјак
 • Место: Македонски Брод
 • Оддалеченст: ≈7492 км

Дејности:

рибници

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Нежилово


 • Адреса: с.Нежилово, Чашка
 • Место: Велес
 • Оддалеченст: ≈7523 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Њу Кантри


 • Адреса: с.Чегране
 • Место: Гостивар
 • Оддалеченст: ≈7479 км

Дејности:

рибници

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Оморани


 • Адреса: с.Оморани
 • Место: Велес
 • Оддалеченст: ≈7541 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Парк-Гиновци


 • Адреса: с.Гиновци
 • Место: Крива Паланка
 • Оддалеченст: ≈7536 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Планинска Куќа


 • Адреса: с.Бистрица
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈7559 км
 • Работно време: Пон - Нед од 10:00 до 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Рајска Долина


 • Адреса: с.Куратица
 • Место: Охрид
 • Оддалеченст: ≈7511 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Рибник и Оффроад Рајска Долина Јованоски


 • Адреса: с.Опеница б.б.
 • Место: Охрид
 • Оддалеченст: ≈7515 км

Дејности:

рибници

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Рибник Блато


 • Адреса: Брдославица, нас. Блато 69
 • Место: Берово
 • Оддалеченст: ≈7612 км
 • Работно време: Пон - Нед од 07:00 до 15:00

Дејности:

рибници

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Рибник Вруток


 • Адреса: с.Вруток
 • Место: Гостивар
 • Оддалеченст: ≈7474 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Рибник Добреноец


 • Адреса: с.Горно Добреноец
 • Место: Кичево
 • Оддалеченст: ≈7493 км

Дејности:

рибници

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Рибник Злетово


 • Адреса: с.Злетово
 • Место: Пробиштип
 • Оддалеченст: ≈7553 км
 • Работно време: Пон - Сре , Чет , Нед од 08:00 до 00:00 • Пет - Саб од 08:00 до 01:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Рибник Слив


 • Адреса: Горна Осојницa б.б.
 • Место: Виница
 • Оддалеченст: ≈7590 км
 • Работно време: Пон - Пет од 10:00 до 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Рила


 • Адреса: с.Лаки
 • Место: Виница
 • Оддалеченст: ≈7593 км

Дејности:

рибници

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Селекта


 • Адреса: Фруса Чедимирова 1
 • Место: Кавадарци
 • Оддалеченст: ≈7575 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:30 до 16:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Тополник


 • Адреса: с.Долно Градче
 • Место: Кочани
 • Оддалеченст: ≈7568 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Шумски Рај


 • Адреса: с.Модрич
 • Место: Струга
 • Оддалеченст: ≈7482 км

Дејности:

рибници

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Мапа

Народната банка изработи и воведе нова веб-услуга за автоматизирано преземање на податоците од Курсната листа, којашто веќе може да се користи напоредно со ...
сите 47 | | | веќе видена

Сите клиенти кои ќе аплицираат за кредитна картичка од Халкбанк имаат можност да добијат 1.000 или 2.000 денари во вид на бонус поени на својата кредитна ...
сите 17 | | | веќе видена

Заменик претседателот на Владата на Република Северна Македонија задолжен за економски прашања, координација со економските ресори и инвестиции, Фатмир Битиќи ...
сите 24 | | | веќе видена

Одлична дивиденда ќе добијат акционерите на РЖ Техничка контрола. Компанијата која се занимава со физичко-хемиски и металуршки испитувања од областа на ...
сите 20 | | | веќе видена
 

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи