Пребарувањето е оптимизирано за Тетово

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Скопје
 • Битола
 • Струга
 • Прилеп
 • Куманово
 • Кочани
 • Велес
 • Гостивар
 • Охрид
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Рибарници
 • Риба - пржење
 • Ресторани
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Рибарници


Пенчо


 • Адреса: Прилепски Бранители (Марксова) 226
 • Место: Прилеп

Дејности:

рибарници

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Платамонас фиш


 • Адреса: М.Т.Гологанов (Иво Лола Рибар) 112 лок.4
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7497 км

Дејности:

рибарници

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Преспа-Владе


 • Адреса: Илија Џукановски 36
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈7555 км
 • Работно време: Пон - Пет од 09:00 до 16:00

Дејности:

рибарници

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Рибоекспорт


 • Адреса: Жан Жорес 4
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7504 км

Дејности:

рибарници

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Рибокомерц


 • Адреса: бул.Партизански Одреди, пазар Ѓорче Петров
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7494 км
 • Работно време: Пон - Саб од 07:30 до 20:00 • Нед од 07:30 до 14:00

Дејности:

рибарници

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Рибокомерц


 • Адреса: Московска б.б.
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7496 км
 • Работно време: Пон - Саб од 07:30 до 17:00 • Нед од 07:30 до 14:00

Дејности:

рибарници

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Риб-ком


 • Адреса: Панче Попоски 11
 • Место: Гостивар
 • Оддалеченст: ≈7477 км
 • Работно време: Пон - Нед од 09:00 до 20:00

Дејности:

рибарници

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Сиб 1


 • Адреса: Кирил и Методиј 2
 • Место: Куманово
 • Оддалеченст: ≈7510 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 20:00 • Саб од 09:00 до 16:00 • Нед од 09:00 до 15:00

Дејности:

рибарници

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Сиб 2


 • Адреса: Иво Лола Рибар 136
 • Место: Куманово
 • Оддалеченст: ≈7510 км

Дејности:

рибарници

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Стење НСНЈ


 • Адреса: Рајко Жинзифов 16
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈7555 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 19:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Стрежево


 • Адреса: Рајко Жинзифов б.б.
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈7555 км

Дејности:

рибарници

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Твој Крап


 • Адреса: Никола Оровчанец 15
 • Место: Велес
 • Оддалеченст: ≈7541 км
 • Работно време: Пон - Пет од 10:00 до 20:00 • Саб од 10:00 до 14:00

Дејности:

рибарници

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Тоде


 • Адреса: Рајко Жинзифов б.б.
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈7555 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 19:00 • Саб од 08:00 до 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Фиш Миш Мзр


 • Адреса: Кирил и Методиј 22
 • Место: Кочани
 • Оддалеченст: ≈7570 км
 • Работно време: Пон - Саб од 11:00 до 19:00

Дејности:

рибарници

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Фреш Фиш


 • Адреса: с.Вруток
 • Место: Гостивар
 • Оддалеченст: ≈7474 км

Дејности:

рибарници

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Хелфиш (Hellfish)


 • Адреса: Јосиф Јосифовски Свештарот 28
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈7555 км

Дејности:

рибарници

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Мапа

Одговорајќи на новинарски прашања пред научната расправа во Македонската академија на науките и уметностите (МАНУ) за макроекономијата по рецесијата од 2007 – ...
сите 10 | | | веќе видена

Стратегискиот план на Народната банка е поставен под мотото „Централна банка којашто придонесува за градење стабилна, одржлива и зелена економија“, со што ...
сите 46 | | | веќе видена

Според резултатите презентирани денеска на Годишното акционерско собрание, зад НЛБ Банка Скопје е уште една успешна година која ја одбележаа силната кредитна ...
сите 34 | | | веќе видена

Дополнителниот заменик министер за земјоделство шумарство и водостопанство денес одржа работен состанок со земјоделците и откупувачите на домат каде што по ...
сите 60 | | | веќе видена

Македонија бележи благо опаѓање во рангирањето за буџетска транспарентност, според Анкетата за отворени буџети на Меѓународното буџетско партнерство за 2023 ...
сите 11 | | | веќе видена

Вчера ПроКредит Банка и Европската банка за обнова и развој (ЕБОР) на едно место ги собраа успешните млади претприемачи и жени во претприемништвото, оние кои ...
сите 16 | | | веќе видена
 

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи