Подредување по

  • Термин
  • Растојание
  • Популарност
  • Рејтинг

Филтер по градови

  • Охрид
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Ресторани - специјалитети во Охрид

Етно ресторан Св. Петка


  • Адреса: с.Велгошти
  • Место: Охрид
  • Оддалеченст: ≈7514 км
  • Работно време: Пон - Нед од 13:00 до 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи